Infolinia: +48 22 771 04 56 E-mail: info@topserw.pl
0

Twój koszyk jest pusty.

Co to są sorbenty polipropylenowe i do czego służą? Jak możesz je wykorzystać w swoim zakładzie? Jak ich stosowanie wpłynie na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w Twojej firmie?

Sorbenty to przede wszystkim skuteczne rozwiązanie w zakresie usuwania wycieków i rozlewów substancji niebezpiecznych. Produkowane są w wielu kształtach, rozmiarach i kolorach. Pozwala to na optymalne dobranie sorbentu do sytuacji tak, by skutecznie usuwał następstwa awarii. Sorbenty występują jako maty, rolki, poduszki, czy rękawy.

Kolor też ma znaczenie!
Każdy z kolorów oznacza absorpcję innych substancji. Dzięki kolorom jesteśmy w stanie szybko dobrać właściwy rodzaj sorbentu do substancji, którą chcemy zneutralizować.

  • Kolor szary oznacza sorbenty uniwersalne - chłoną one wodę, oleje, wody, płyny przemysłowe, a także produkty ropopochodne i nieagresywne chemikalia.
  • Sorbenty żółte dedykowane są do absorpcji wszelkich substancji chemicznych, także tych agresywnych oraz niezidentyfikowanych.
  • Natomiast sorbenty niebieskie są przeznaczone tylko i wyłącznie do oleju. Ich najważniejszą cechą jest to, że nie chłoną wody, dlatego na przykład tak świetnie sprawdzają się do usuwania wycieków olejów na morzu, czy akwenach wodnych.


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat sorbentów i ich właściwości – przejdź do naszej Bazy wiedzy i dowiedz się więcej.

DARMOWY ZESTAW SORBENTÓW DO PRZETESTOWANIA
Tylko teraz wysyłając do nas maila na adres marketing@topserw.com.pl, otrzymasz bezpłatny zastaw sorbentów. W wiadomości należy podać dane do wysyłki oraz numer kontaktowy. Nie zwlekaj! To nic nie kosztuje! Ale liczba próbek oraz czas akcji jest ograniczony.