0

Twój koszyk jest pusty.


Oferujemy najlepsze rozwiązania dla klientów oraz naszych pracowników!

Szukasz pracy w stabilnej, dbającej o swoich pracowników firmie? W takim razie dołącz do zespołu Topserw!

Czekamy zarówno na profesjonalistów z zakresu produktów i usług bezpieczeństwa pracy, jak i na osoby gotowe na nowe wyzwania, chętne do wejścia w branżę. Od ponad 25 lat z sukcesem wspieramy naszych pracowników w rozwoju zawodowym dbając, aby praca w Topserw była inspirująca, perspektywiczna i co ważne – stabilna.

Jeśli tego właśnie szukasz to prześlij nam swoje CV i umów się na rozmowę. Brak aktualnych ofert pracy nie oznacza, że Cię nie potrzebujemy. Daj się poznać.  

Może właśnie szukamy Ciebie!


 

Poznaj Topserw

Od ponad 25 lat prężnie rozwijamy się dzięki zespołowi zaangażowanych pracowników, którzy tworzą Topserw. Obecnie jesteśmy liderem na rynku w branży rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa pracy oraz ochrony zdrowia i środowiska.  Dostarczamy klientom w całej Polsce wysokiej jakości produkty oraz usługi montażowe, serwisowe oraz szkoleniowe. Współpracujemy z firmami z ponad 12 branż, gdzie są wymagane produkty do magazynowania i obsługi materiałów niebezpiecznych oraz wyposażenie związane z pracą w środowisku niebezpiecznym.

Priorytetami Topserw są wysokiej jakości produkty oraz usługi, zadowolenie klientów oraz satysfakcja naszych pracowników z wykonywanej pracy.

Trzon firmy Topserw tworzą dział sprzedaży produktów oraz serwis urządzeń Dodatkowo, klientom oferujemy szkolenia z zakresu obsługi urządzeń, gwarantujących bezpieczeństwo pracy. Nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach oferowanych przez producentów urządzeń, dzięki czemu są zawsze na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi w branży.

Topserw to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą firmę i dbają o jej rozwój. Dlatego dokładamy starań, aby nasi pracownicy czerpali satysfakcje z powierzonych im zadań i czuli wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników.