0

Twój koszyk jest pusty.

Kompleksowe rozwiązania do składowania materiałów niebezpiecznych

Kompleksowe rozwiązania do składowania materiałów niebezpiecznych

Magazyny chemiczne to kompleksowe rozwiązania do składowania materiałów niebezpiecznych. Przy ich użyciu można składować substancje oraz mieszaniny niebezpieczne zgodnie z przepisami, bezpiecznie i wygodnie.

 

Jest to niezmiernie ważne, gdyż niewłaściwie przechowywanie takich substancji może spowodować dużo szkód: doprowadzić do pożaru, zanieczyszczenia gleby, czy wód, uszkodzenia ciała a nawet utraty zdrowia i życia. A wszystko to w rezultacie do poważnych konsekwencji finansowych i prawnych nałożonych na osoby odpowiedzialne za nadzór oraz bezpieczeństwo w miejscu pracy.

 

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Bezpieczeństwo to sprawa priorytetowa. Odpowiednie przepisy zobowiązują zarządy firm do właściwego i pewnego przechowywania oraz składowania substancji potencjalnie niebezpiecznych. Dostęp do nich winny mieć jedynie osoby upoważnione, a ich użytkowanie powinno odbywać się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Produkty służące bezpiecznej obsłudze i składowaniu beczek z płynami niebezpiecznymi i łatwopalnymi stanowią doskonałe zabezpieczenie w przypadku wycieków i rozlania płynów, w szczególności płynów ropopochodnych lub agresywnych chemicznie.

Szerokie wymagania, sprawdzone rozwiązania

Specjalizujemy się w dostarczaniu różnego rodzaju rozwiązań zapewniających bezpieczne miejsce pracy oraz ochronę środowiska naturalnego. Jednym z głównych elementów naszej działalności jest sprzedaż, montaż i serwis magazynów do składowania substancji chemicznych.. Te wyspecjalizowane konstrukcje zapewniają nie tylko najwyższy poziom bezpieczeństwa, ale także pozwalają utrzymać optymalne właściwości przechowywanych substancji, co jest niezmiernie istotne w zachowaniu ciągłości procesu produkcyjnego. Co ważne, na co często zwracają uwagę odbiorcy, nasze produkty posiadają wszelkie wymagane przepisami certyfikaty oraz atesty. Ponadto nasi pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia, gwarantujące fachowy montaż oraz serwis. Działamy zgodnie z normami, co potwierdzają certyfikaty ISO oraz TUV.

 

Kompleksowa oferta

W naszym asortymencie znajdują się:

  • Magazyny do przechowywania substancji chemicznych (magazyn materiałów niebezpiecznych)– izolowane, nieizolowane oraz konstrukcje wielopoziomowe
  • Magazyny ognioodporne REI120 – o różnych wymiarach oraz opcjach otwierania drzwi
  • Boksy magazynowe – do przechowywania towarów i narzędzi
  • Magazyny na butle gazowe – dla bezpiecznego składowania butli z gazem.