0

Twój koszyk jest pusty.

Produkty od renomowanych producentów dostosowane do specyfiki Twojej firmy

O bezpieczeństwie w miejscu pracy wiemy wszystko. Od 1997 roku zaopatrujemy firmy w produkty, chroniące zdrowie pracowników, zabezpieczające substancje niebezpieczne oraz pomagające neutralizować negatywne skutki szkodliwych wycieków w miejscu pracy.

Naszym priorytetem jest dostarczenie Państwu urządzeń i materiałów, które zapewnią bezpieczeństwo pracowników na najwyższym poziomie. Dlatego nie uznajemy kompromisów i stawiamy wyłącznie na sprawdzone, nowoczesne rozwiązania oferowane przez renomowanych producentów z Polski i zagranicy. Wszystkie produkty w ofercie Topserw spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami oraz atestami. Zostały one skategoryzowane na trzy linie produktowe: ECOline, SAFEline oraz TRAFFlineW naszym asortymencie znajdują się również produkty, które są wytwarzane wyłącznie dla Topserw i oferowane jedynie przez naszą firmę. Produkty te sprzedajemy pod własnymi markami. Są to m.in. sorbenty, natryski bezpieczeństwa, magazyny chemiczne, szafy zabezpieczające.Szeroka gama wyposażenia opcjonalnego – zindywidualizowane rozwiązania

W Topserw stosujemy rozwiązania standardowe ale także całkowicie zindywidualizowane. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami na całym świecie oraz dużemu doświadczeniu w zakresie rozwiązań technologicznych z obszaru bezpieczeństwa pracy możemy dopasować produkty do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Wychodzimy poza standardy katalogowe, dostarczając rozwiązania ochronne, które uwzględniają specyfikę danego miejsca pracy. Nasi pracownicy przystosują urządzenia w taki sposób, aby zapewniały pracownikom nie tylko maksymalne bezpieczeństwo, ale także komfort użytkowania sprzętu.
Oferta Topserw jest szczególnie korzystna dla firm o mocno zróżnicowanej produkcji, gdzie standardowe rozwiązania to za mało, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort w miejscu pracy.


Nasza skrojona na miarę potrzeb Klienta oferta obejmuje m.in.:

  • Doposażenie magazynów chemicznych w praktyczne rozwiązania takie jak wentylacja, klimatyzacja, oświetlenie oraz wewnętrzne regały. Magazyny mogą być zgodne z paletą kolorów RAL.
  • Doposażenie komór grzewczych w rozwiązania uwzględniające indywidualne potrzeby - opcje procesu ogrzewania i logika sterowania, typ wanny wychwytowej wewnątrz komory grzewczej, podział komory na strefy oraz inne niestandardowe rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo i komfort pracy.
  • Wyposażanie szaf zabezpieczających oraz ognioodpornych o dodatkowe elementy, które zwiększają ich właściwości użytkowe.
  • Tworzenie rozwiązań zgodnych z konkretnymi wymaganiami naszych odbiorców - praktycznie stworzenie produktu od podstaw, bez względu czy jest to szafa zabezpieczająca, magazyn, czy komora, gdyż zdajemy sobie sprawę, że firmy mają różne wymagania i borykają się z różnymi trudnościami. 

Współpracując z Topserw masz pewność, że otrzymasz najnowsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa pracy oferowane przez renomowanych producentów, które zostaną dostosowane do specyfiki pracy w Twojej firmie przez naszych specjalistów.