0

Twój koszyk jest pusty.

Niemagnetyczne narzędzia Ampco

Niemagnetyczne narzędzia Ampco

Narzędzia nieiskrzące i niemagnetyczne zostały wprowadzone na rynek przez firmę Ampco Metal w 1922 roku. Obecnie Ampco Metal produkuje najszerszą z dostępnych na rynku gamę bezpiecznych narzędzi i utrzymuje tradycję oferowania wyrobów najwyższej jakości.

 

 

Właściwości narzędzi nieiskrzących 

Produkty nieiskrzące Ampco są przeznaczone do stosowania w miejscach, gdzie występuje wysokie zagrożenie wybuchem wynikające z obecności w otoczeniu gazów lub płynów zapalnych bądź wybuchowych. Narzędzia niemagnetyczne wykonane są z różnych stopów opracowanych przez Ampco, których typowa przenikalność magnetyczna wynosi od 1,01 do 1,2, i które są przeznaczone do zastosowań wojskowych, usuwania min oraz pracy w polu magnetycznym, do urządzeń MRI (rezonans magnetyczny) i innych urządzeń prześwietlających lub do urządzeń, w których stosowane są silne magnesy. Najwyższa odporność na korozję sprawia, że narzędzia Ampco są przeznaczone dla profesjonalistów pracujących w najbardziej wymagających i agresywnych środowiskach, zarówno na lądzie, jak i na wodzie.

Narzędzia wysokiej jakości to bezpieczeństwo ludzi!

 

Potwierdzona jakość, dożywotnia gwarancja 

Narzędzia beziskrowe Ampco są wykonane ze specjalnie opracowanych przez Ampco stopów, które są dobierane specjalnie pod kątem zastosowania w konkretnego typu narzędziach lub typach narzędzi. Wysokie parametry mechaniczne stopów Ampco, zbliżone do właściwości stali wysokiej jakości, zastosowanie norm DIN do projektowania, oraz rygorystyczna kontrola procesu produkcji, zapewniają wysoką jakość naszych produktów. Narzędzia Ampco dostarczane są jako niemalowane i bez wykończenia estetycznego, co podkreśla ich pewność i nie ukrywa drobnych wad, takich jak otwarte pory i inne niedoskonałości.

Zaufanie do jakości swych produktów firma Ampco Metal potwierdza udzielając na nie bezterminowej gwarancji, z wyjątkiem krajów, w których prawo nie pozwala na stosowanie tego rodzaju gwarancji (np. w Niemczech gwarancja jest ograniczona do 30 lat). Każde narzędzie Ampco zostanie szybko wymienione na nowe w przypadku awarii w normalnym użytkowaniu, co jest weryfikowane przez nasz dział obsługi klienta. Gwarancja nie obejmuje narzędzi użytkowanych niewłaściwie lub niezgodnie z przeznaczeniem, jak również normalnego zużycia narzędzi.