Infolinia: +48 22 771 04 56 E-mail: info@topserw.pl
0

Twój koszyk jest pusty.

Produkty od renomowanych producentów dostosowane do specyfiki Twojej firmy.
O bezpieczeństwie w miejscu pracy wiemy wszystko. Od 1997 roku zaopatrujemy firmy w produkty, chroniące zdrowie pracowników, zabezpieczające substancje niebezpieczne oraz pomagające neutralizować negatywne skutki szkodliwych wycieków w miejscu pracy.

Naszym priorytetem jest dostarczenie Państwu urządzeń i materiałów, które zapewnią bezpieczeństwo pracowników na najwyższym poziomie. Dlatego nie uznajemy kompromisów i stawiamy wyłącznie na sprawdzone, nowoczesne rozwiązania oferowane przez renomowanych producentów z Polski i zagranicy. Wszystkie produkty w ofercie Topserw spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami oraz atestami.

W naszym asortymencie znajdują się również produkty, które są wytwarzane wyłącznie dla Topserw i oferowane jedynie przez naszą firmę. Produkty te sprzedajemy pod własnymi markami.Szeroka gama wyposażenia opcjonalnego – zindywidualizowane rozwiązania
W Topserw stosujemy rozwiązania standardowe ale także całkowicie zindywidualizowane. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami na całym świecie oraz dużemu doświadczeniu w zakresie rozwiązań technologicznych z obszaru bezpieczeństwa pracy możemy dopasować produkty do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Wychodzimy poza standardy katalogowe, dostarczając rozwiązania ochronne, które uwzględniają specyfikę danego miejsca pracy. Nasi pracownicy przystosują urządzenia w taki sposób, aby zapewniały pracownikom nie tylko maksymalne bezpieczeństwo, ale także komfort użytkowania sprzętu.
Oferta Topserw jest szczególnie korzystna dla firm o mocno zróżnicowanej produkcji, gdzie standardowe rozwiązania to za mało, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort w miejscu pracy.

Nasza skrojona na miarę potrzeb Klienta oferta obejmuje m.in.:

  • Doposażenie magazynów chemicznych w praktyczne rozwiązania takie jak wentylacja, klimatyzacja, oświetlenie oraz wewnętrzne regały. Magazyny mogą być zgodne z paletą kolorów RAL.
  • Doposażenie komór grzewczych w rozwiązania uwzględniające indywidualne potrzeby - opcje procesu ogrzewania i logika sterowania, typ wanny wychwytowej wewnątrz komory grzewczej, podział komory na strefy oraz inne niestandardowe rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo i komfort pracy.

Współpracując z Topserw masz pewność, że otrzymasz najnowsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa pracy oferowane przez renomowanych producentów, które zostaną dostosowane do specyfiki pracy w Twojej firmie przez naszych specjalistów.

Dlaczego warto nam zaufać?
Jesteśmy liderem w branży produktów i rozwiązań ochrony zdrowia pracowników. Od 25 lat prężnie się rozwijamy, stawiając na sprawdzone technologie w dziedzinie bezpieczeństwa. Współpracujemy wyłącznie z uznanymi producentami, aby mieć pewność, że nasi Klienci dostaną produkty certyfikowane, spełniające rygorystyczne normy.

Konfekcjonujemy sprowadzane towary. Specjaliści naszego serwisu składają urządzenia mrozoodporne takie jak myjki opłukujące oczy i twarz, natryski oraz prysznice bezpieczeństwa zgodnie z wymogami certyfikatu Atex (urządzenia te mogą być stosowane w miejscach zagrożonych wybuchem). Ponadto, zamawiając produkty w Topserw mają Państwo pewność szybkiej dostawy, często w ciągu 24 godzin. Duże zaplecze magazynowe gwarantuje, że jesteśmy w stanie obsłużyć nagłe zamówienia ze strony naszych klientów.

Oferujemy nie tylko urządzenia i materiały, ale także wiedzę naszych specjalistów. Wykwalifikowani pracownicy Topserw prowadzą szkolenia z obsługi urządzeń bezpieczeństwa dla pracowników firm. Tematyka i zakres szkoleń są dopasowane do potrzeb klienta.  

Najwyższej jakości produkty, błyskawiczny czas realizacji zamówienia, elastyczność oraz fachowe doradztwo ze strony specjalistów Topserw to atuty, dzięki którym wciąż powiększa się grono naszych stałych Klientów. Dołącz do grona Klientów Topserw i korzystaj z najlepszych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia pracowników.