0

Twój koszyk jest pusty.

Topserw to firma, którą opisują dwa, nierozerwalnie związane ze sobą słowa: „odpowiedzialność” i „bezpieczeństwo”. Dla nas słowa te zawsze występują razem: bez odpowiedzialności nie ma bezpieczeństwa, a bez bezpieczeństwa nie ma mowy o odpowiedzialności. Dlatego naczelną zasadą Topserw jest pełna odpowiedzialność za wszystkie nasze urządzenia i produkty, które poprawiają bezpieczeństwo państwa firm, pracowników i kontrahentów. A ponieważ robimy to od 25 lat, to dziś możemy już napisać, że jesteśmy w tym najlepsi. (Dowiedz się więcej na temat naszego jubileuszu kliknij tutaj).

Bezpieczeństwo pracy, ochrona środowiska, ochrona zdrowia i życia pracowników. Do wszystkich tych obszarów dostarczamy skuteczne rozwiązania od 1997 roku, oferując nie tylko same produkty, ale też pełną obsługę, serwis, magazynowanie materiałów niebezpiecznych oraz wszelkie wyposażenie, które jest niezbędne do organizacji miejsca pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP. Oferujemy również rozwiązania skutecznie i szybko likwidujące skutki awarii związanych z udziałem substancji niebezpiecznych.


Dla nas bezpieczeństwo to norma
Zawsze i bez wyjątku. Wszystkie produkty, które dystrybuujemy spełniają wszelkie polskie i europejskie normy jakości i bezpieczeństwa. Każda firma, z którą współpracujemy, posiada certyfikat ISO 9001, wymagane atesty i dopuszczenia. Podobne wymagania stawiamy sami sobie, dlatego nasi handlowcy posiadają certyfikaty Audytorów Wewnętrznych Systemu Zarządzania Środowiskiem ISO 14001:2015 TÜV SÜD i mogą przeprowadzić dla Państwa bezpłatny audyt środowiskowy. Równocześnie, od roku 2004 możemy chwalić się Certyfikatem Systemu Jakości PE-EN ISO 9001:2015.

Nasi pracownicy systematycznie aktualizują wiedzę na temat polskich i europejskich norm składowania i przechowywania substancji niebezpiecznych. Między innymi dzięki temu nie tylko doskonale wiedzą, jak dopasować produkty do danej branży, ale też pomagają szybko znaleźć rozwiązania, które usuną problemy z bezpieczeństwem, jakie w każdej chwili mogą pojawić się w praktycznie dowolnej firmie.

Rozsądnie o bezpieczeństwie
Pracownicy Topserw regularnie biorą też udział w kursach organizowanych przez producentów, a następnie prowadzą bezpłatne prezentacje produktowe i szkolenia, na których przekazują pozyskaną wiedzę kadrom Państwa firmy.

Działamy na terenie całego kraju. W naszej ofercie znajdują się między innymi:

Linie produktowe Topserw
Na bezpieczeństwo pracy składa się wiele czynników, ale w głównej mierze można podzielić je na ochronę zdrowia i życia ludzkiego, ochronę środowiska oraz eliminacja wypadków przy pracy. Nasza oferta zawiera rozwiązania pomagające we wszystkich tych trzech obszarach. Zatem nie jest niczym dziwnym, że nasz asortyment jest bardzo szeroki. 

Mając na uwadze powyższe stworzyliśmy swoisty podział naszych produktów na 3 linie produktowe: ECOline, SAFEline oraz TRAFFline. Każda z linii zawiera inną gamę rozwiązań, ale wszystkie one mają jeden wspólny cel - zapewnienie bezpieczeństwa w Waszych firmach.

 

Podział na te linie pozwala na łatwiejsze poruszanie się po naszej stronie internetowej oraz szukanie konkretnych produktów. Wprowadzony podział kolorystyczny, nawiązujący do symboli danych linii na pewno pomoże. 

Rozwiązania niestandardowe oraz profesjonalny serwis 
Wiemy też, że nie wszystko można ujednolicić, dlatego dostarczamy rozwiązania pozakatalogowe, dokładnie dostosowane do Państwa potrzeb. O klientów dbamy na każdym etapie; od obsługi sprzedażowej po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych urządzeń. Zapewniamy wsparcie techniczne na etapie wdrożenia, instalacji i działania sprzedawanych przez nas produktów, a także okresowe badania techniczne potwierdzające sprawność działania urządzeń. Szkolimy ponadto ze stosowania sorbentów polipropylenowych.

Podsumowując: Topserw to kompletne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa firm, bez względu na charakter i zakres tego bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli zadbać o spokój Państwa i Państwa pracowników.