Infolinia: +48 22 771 04 56 E-mail: info@topserw.pl
0

Twój koszyk jest pusty.

 1. Wszystkie ceny Produktów zamieszczone na stronie internetowej Sklepu:
  • podawane są w złotych polskich,
  • zawierają informację dotyczące ewentualnych opłat celnych,
  • nie zawierają informacji dotyczących kosztów dostawy.
 2. Sklep zastrzega sobie prawo do przeprowadzania akcji promocyjnych, wyprzedaży i wprowadzania w nich zmian zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie regulaminami. Uprawnienie powyższe nie ma wpływu na ceny towarów w zamówieniach złożonych przed datą wejścia w życie zmiany, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży.
 3. Promocje w Sklepie nie podlegają łączeniu, o ile regulamin promocji nie stanowi inaczej.
 4. Koszty wysyłki:

Przy zamówieniu powyżej 2000 zł netto koszty dostawy pokrywa Sklep, w pozostałych przypadkach koszty dostawy zostaną doliczone do ceny towarów. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób. Opłata za przesyłkę, którą pokrywa Klient, wyliczona jest na podstawie wagi zamówionego Produktu i odległości do miejsca dostawy. Przed zawarcie umowy, Klient jest informowany o kosztach dostawy. Dla wszystkich dostępnych w Sklepie produktów istnieje możliwość zapłaty i odbioru osobistego w siedzibie TOPSERW Stanisław Echilczuk, Mirosław Kuziuk Spółka jawna, w Zielonce, przy ul. Mareckiej 66 a.

 1. Formy płatności:
  • płatność przy odbiorze,
  • przelew bankowy. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po wpłynięciu wpłaty na rachunek bankowy Sklepu,
  • płatność Przelewy 24. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank
  • płatność BLIK
  • płatność kartami płatniczymi (operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068).
 2. Płatność zrealizowana i zaksięgowana poprawnie na naszym koncie bankowym stanowi podstawę do rozpoczęcia realizacji zamówienia.
Do pobrania:
Warunki płatności

Data aktualizacji: 2022-01-03 13:51:00