0

Twój koszyk jest pusty.

Pokrywka z wylewką długą (Stretch Spout Lid), system Oil Safe, czerwona Pokrywka z wylewką długą (Stretch Spout Lid), system Oil Safe, czerwona 2 Pokrywka z wylewką długą (Stretch Spout Lid), system Oil Safe, czerwona 3 Pokrywka z wylewką długą (Stretch Spout Lid), system Oil Safe, czerwona 4 Pokrywka z wylewką długą (Stretch Spout Lid), system Oil Safe, czerwona 5
Pokrywka z wylewką długą (Stretch Spout Lid), system Oil Safe, czerwona mini
Pokrywka z wylewką długą (Stretch Spout Lid), system Oil Safe, czerwona 2 mini
Pokrywka z wylewką długą (Stretch Spout Lid), system Oil Safe, czerwona 3 mini
Pokrywka z wylewką długą (Stretch Spout Lid), system Oil Safe, czerwona 4 mini
Pokrywka z wylewką długą (Stretch Spout Lid), system Oil Safe, czerwona 5 mini
safe

Kod towaru: 105.100.308

Kod EAN: 2010000084441

Symbol: 100308

Producent: Oil Safe

Pokrywka przeznaczona do stosowania tam gdzie wymagane jest dokładne dozowanie płynów smarujących w miejscach trudnodostępnych.

Opis

Przeznaczona do stosowania tam gdzie wymagane jest dokładne dozowanie płynów smarujących w miejscach trudnodostępnych. Wylewka o średnicy zewnętrznej 14 mm kontroluje przepływ i chroni zawartość przed zanieczyszczeniami. Idealnie nadaje się do olejów o małej lepkości (mniejszej jak ISO 220), rączka pokrywki jest mocna i wygodna do chwycenia a końcówka wylewki jest łatwa do otwarcia i zamknięcia. Przycisk odpowietrzający z samoczynnym zamknięciem znajdującym się w rączce, umożliwia pełną kontrolę nad przelewaniem płynów smarowniczych.

Parametry techniczne

Typ produktu Pokrywka z wylewką długą

Marka Oil Safe

Przystosowana do pompki Nie