0

Twój koszyk jest pusty.

Serwis

Naszym odbiorcom zapewniamy profesjonalną obsługę nie tylko w trakcie procesu sprzedażowego, ale także po dokonaniu zakupu.

Kupując nasze produkty z zakresu bezpieczeństwa pracy i pracowników zawsze możesz liczyć na fachową pomoc serwisantów Topserw, którzy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje do przeprowadzania montażu, napraw i przeglądów:

Szaf ognioodpornych oraz zabezpieczających,
Oczomyjek,
Natrysków bezpieczeństwa,
Magazynów chemicznych,
Latarek
w wykonaniu nieiskrzącym,
Zdrojów i dystrybutorów wody pitnej.

Korzystając z usług Działu Serwisu Topserw otrzymasz:

Wykwalifikowani pracownicy Topserw często są jedynymi w Polsce serwisantami autoryzowanymi przez producenta danego urządzenia.
1. Kompleksowe usługi serwisowe wykonane z najwyższą starannością, zgodnie z obowiązującymi normami regulującymi działanie danego typu urządzenia: montaż, naprawy, przeglądy jednorazowe, przeglądy na podstawie długoterminowej umowy konserwacyjnej
2. Pełną dokumentację przeglądu:
pisemny raport z wykonanych czynności serwisowych wraz z dokumentacją zdjęciową, raport zawierający uwagi i zalecenia odnośnie użytkowania urządzenia, zaświadczenie o szkoleniu pracowników zakładu z użytkowania urządzenia oraz Kartę kontroli urządzenia.
3. Gwarancję, że urządzenia są w pełni sprawne i w sytuacji zagrożenia spełnią swoją funkcję, chroniąc zdrowie i życie pracowników.
4. Stałe wsparcie techniczne ze strony naszych wykwalifikowanych pracowników Działu Serwisu.
5. Szkolenie dla pracowników z zasad prawidłowego użytkowania i testowania urządzeń (na życzenie pracodawcy).
Dzięki profesjonalnemu wsparciu specjalistów Topserw masz gwarancję, że urządzenia, zapewniające bezpieczeństwo pracy i pracowników, spełnią swoją funkcję ochronną w sytuacji zagrożenia.

Serwis szaf ognioodpornych

Czy wiesz, że przegląd szaf ognioodpornych musi być dokonywany co roku? Zgodnie z normami EN i DIN szafy podlegają corocznej obowiązkowej kontroli, przeprowadzanej przez uprawnionych serwisantów. Niedopełnienie tego obowiązku powoduje unieważnienie gwarancji i certyfikatów ognioodporności!
Nasi serwisanci, w dogodnym dla Państwa terminie, przeprowadzą przegląd szaf ognioodpornych sprawdzając stan techniczny:

 • instalacji, zawiasów oraz zamków w drzwiach,
 • mechanizmów samozamykających PPOŻ,
 • kanałów wentylacyjnych (drożność),
 • uszczelek rozprężających.

Pamiętaj, że w przypadku urządzeń z zakresu bezpieczeństwa pracy i pracowników niektóre usterki są widoczne jedynie dla doświadczonego serwisanta. Dlatego zawsze warto korzystać z usług serwisu dedykowanego tego typu urządzeniom.

Nasi serwisanci wykonują przeglądy zgodnie z kryteriami badania szaf bezpieczeństwa przeznaczonymi do składowania cieczy palnych w pojemnikach zamkniętych (norma PN-EN 14470). Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo użytkowania szaf.

Serwis
oczomyjek

Sytuacje zagrażające zdrowiu i życiu pracowników mogą zdarzyć się w każdym zakładzie pracy. Dlatego tak ważne jest, aby oczomyjki były zawsze w pełni sprawne.

Obowiązujące w Polsce przepisy wymagają uruchamiania oczomyjek co najmniej raz w tygodniu. Dzięki temu można wykryć ewentualne nieprawidłowości i usunąć osad z przewodów zasilających. Jednak, aby pracownicy byli w pełni bezpieczni konieczne jest dokonanie gruntownego przeglądu urządzeń przez autoryzowanych serwisantów.

Wysokie kwalifikacje specjalistów Topserw stanowią gwarancję, że przegląd techniczny zostanie przeprowadzony:

 • Rzetelnie
 • Zgodnie z normami ANSI Z358.1 oraz EN15154
 • Dostępność części zamiennych przez min. 15 lat.
 • Oferujemy serwis pogwarancyjny wszystkich urządzeń awaryjnych dostępnych na rynku

Urządzenia awaryjne objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym od momentu zakupu (niezależnie od modelu).

Zawierając z Topserw długoterminową umowę konserwacyjną nie musisz już myśleć o obowiązkowych przeglądach. Nasz Dział Serwisu dopilnuje, żeby kontrola urządzeń odbyła się w terminie wymaganym przepisami bezpieczeństwa.

Serwis natrysków
bezpieczeństwa

Wszystkie awaryjne natryski i myjki do oczu muszą być testowane regularnie, co tydzień.

Do każdego urządzenia jest dołączona metka testowa, na której uwidoczniona jest data ostatniego testu i inicjały osoby testującej. W trakcie wizyty serwisowej nasi specjaliści sprawdzą ciśnienie wody w głowicach, odkamienią wylewki, wyregulują ich strumienie i pomogą dobrać odpowiecie akcesoria.

W trakcie wizyty serwisowej nasz serwis sprawdzi:

 • Poprawności instalacji
 • Poprawność oznakowania
 • Wyreguluje ciśnienie wody w wylewce
 • Przedstawi rzetelny protokół serwisowy

Celem zapewnienia prawidłowego wykorzystania urządzeń awaryjnych, wszystkie zainteresowane osoby powinny zostać przeszkolone w zakresie prawidłowej obsługi natrysków oraz myjek do oczu i twarzy. Dotknięte obszary skóry należy płukać przez czas, co najmniej 15 minut.

Na Państwa życzenie, podczas przeglądu, przedstawiciel naszego serwisu, może przeprowadzić krótkie szkolenie pracowników z zasad prawidłowego użytkowania i testowania urządzeń.

Profesjonalny montaż? Zrobimy to dla Ciebie!

Od ponad 30 lat świadczymy usługi montażu produktów z oferty Topserw.

Dostarczymy, zmontujemy i oddamy do użytku zakupione urządzenia, tak aby spełniło ono wszelkie wymogi prawne i normy bezpieczeństwa!

Serwis magazynów chemicznych

Zalecamy przeprowadzanie przeglądu okresowego nie rzadziej niż 1 x rok w celu zapewnienia długotrwałego, wysokiego standardu technicznego magazynu.
Oferujemy przeglądy jednorazowe, jak również długo­terminowe umowy serwisowe. Kontenery magazynowe objęte są 12-miesięcznym okresem gwarancyjnym od momentu zakupu (niezależ­nie od modelu).
W trakcie serwisu nasi specjaliści sprawdzą:

 • Kontrola wzrokowa pod kontem uszkodzeń i wad
 • Sprawdzenie wanien wychwytowych pod kontem uszkodzeń
 • Kontrola funkcjonowania mechanizmów i drzwi
 • Kontrola bezpieczeństwa wszystkich funkcji

Serwisanci fachowo sprawdzą działanie każdego urzą­dzenia, wyeliminują usterki oraz pomogą dobrać odpo­wiednie akcesoria i części zamienne.

Zachęcamy do dokonywania regularnych przeglądów posiadanych przez Państwa magazynów. Tylko ich właściwy serwis oraz regularne sprawdzanie sprawią, że będą one służy Państwu latami z zachowa­niem najwyższego poziomu bezpieczeństwa, a także gwarantują utrzymanie gwarancji!

Latarek w wykonaniu
nieiskrzącym

Chociaż oferowane przez nas latarki Ex Atex są niezwykle trwałe i wydajne, to warto regularnie sprawdzać ich stan techniczny, w tym także działanie baterii i akumulatorów. Dzięki temu masz pewność, że sprzęt nie zawiedzie w sytuacji awaryjnej.

Wszystkie nasze latarki Ex Atex objęte są 12 miesięczną gwarancją na wady fabryczne produktu.

Jednak, aby latarki działały sprawnie przez długie lata należy regularnie wykonywać takie prace jak:

 • Sprawdzenie uszczelnień
 • Sprawdzenie sprawności akumulatorów
 • Sprawdzenie modułu sterującego
 • Sprawdzenie modułu świetlnego

Topserw zapewnia państwu profesjonalne wsparcie techniczne w zakresie serwisu gwarancyjnego, pogwarancyjnego oraz okresowych przeglądów technicznych.

Dbamy o naszych klientów nie tylko w trakcie sprzedaży ale również wdrożyliśmy wysokie standardy posprzedażowej obsługi klienta.

Zdrojów i dystrybutorów
wody pitnej

Zdroje wodne oraz dystrybutory wody pitnej wymagają prawidłowej instalacji, a także regularnego czyszczenia, aby woda w nich była smaczna i zdrowa.

Co ważne, fachowa konserwacja zapewni bezawaryjne, długoletnie działanie urządzeń. Serwisanci Topserw fachowo sprawdzą działanie zdrojów i dystrybutorów wody, eliminując usterki i wymieniając zużyte części.

W ramach serwisu nasi specjaliści:

 • sprawdzą stan wylewek oraz szczelność uszczelek,
 • sprawdzą system higienicznego opłukiwania zdrojów (HFS),
 • odpowiednio zabezpieczą urządzenia zewnętrzne na okres zimowy,
 • przeprowadzą sanityzację urządzeń w oparciu o skuteczne, ale bezpieczne środki.

Korzystając z usług serwisowych Topserw masz pewność, że woda pitna w urządzeniach jest zawsze czysta i smaczna.

Masz pytania?
Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą