0

Twój koszyk jest pusty.

Czy Państwa firma spełnia obowiązujące dla branży normy środowiskowe? Stosowanie ekologicznych rozwiązań w firmie ma istotny wpływ na jej ekonomię oraz wizerunek w oczach klientów. Warto, więc zadbać, aby działania, które podejmujecie w swoim przedsiębiorstwie były jak najbardziej efektywne i zgodne z najnowszymi rozwiązaniami pro środowiskowymi stosowanymi w danej branży.

Decydując się na profesjonalny audyt środowiskowy kadra zarządzająca firmy otrzyma obiektywną ocenę jakości stosowanych rozwiązań ekologicznych, a także konkretne zalecenia jak poprawić standardy bezpieczeństwa, aby składowane niebezpieczne substancje nie zagrażały ani pracownikom, ani środowisku.

Co ważne, przeprowadzenie audytu środowiskowego w firmie może uchronić ją przed karą finansową nałożoną przez wojewódzkiego inspektora ochrony środowiska w przypadku wykrycia nieprawidłowości w trakcie kontroli.

Jaki jest cel audytu środowiskowego?

Celem audytu, który przeprowadzają specjaliści Topserw jest:

  1. Obiektywna ocena czy procedury stosowane w zakładzie produkcyjnym są zgodne z obowiązującymi normami prawnym w zakresie ochrony środowiska.
  2. Przekazanie zaleceń wraz z propozycją sprawdzonych rozwiązań ekologicznych, które pomogą usunąć dostrzeżone nieprawidłowości oraz poprawić jakość standardów bezpieczeństwa.