0

Twój koszyk jest pusty.

Lejek stalowy do płynów łatwopalnych, samozamykająca pokrywa, odcinacz płomieni 813 mm, czerwony, EU Lejek stalowy do płynów łatwopalnych, samozamykająca pokrywa, odcinacz płomieni 813 mm, czerwony, EU 2 Lejek stalowy do płynów łatwopalnych, samozamykająca pokrywa, odcinacz płomieni 813 mm, czerwony, EU 3
Lejek stalowy do płynów łatwopalnych, samozamykająca pokrywa, odcinacz płomieni 813 mm, czerwony, EU mini
Lejek stalowy do płynów łatwopalnych, samozamykająca pokrywa, odcinacz płomieni 813 mm, czerwony, EU 2 mini
Lejek stalowy do płynów łatwopalnych, samozamykająca pokrywa, odcinacz płomieni 813 mm, czerwony, EU 3 mini
eco

Kod towaru: 104.101.265

Kod EAN: 0697841001206

Symbol: JDR08205RD

Producent: Justrite

Lejek stalowy przeznaczony do płynów łatwopalnych, zapobiega rozlaniu płynów przy przelewaniu materiałów łatwopalnych (rozpuszczalników, rozcieńczalników, olejów i resztek farb).

Opis

Stalowy lejek do płynów łatwopalnych, który zrewolucjonizuje sposób przelewania i przechowywania materiałów łatwopalnych, takich jak rozpuszczalniki, rozcieńczalniki, oleje czy resztki farb. Jego nowoczesny design i innowacyjne funkcje gwarantują bezpieczeństwo i efektywność, minimalizując ryzyko rozlania płynów.

 Cechy:

  • Szeroki wlew z samozamykającą się pokrywą: Ułatwia przelewanie płynów i zapobiega ich rozlaniu.
  • Automatyczne zamknięcie pokrywy: W przypadku podwyższenia temperatury do 74°C następuje stopienie łącznika, co prowadzi do automatycznego zamknięcia pokrywy, odcinając dostęp ognia do wnętrza lejka i beczki.
  • Mosiężna pułapka przeciwogniowa: Wbudowana mosiężna pułapka (o długości 813 mm) chroni zawartość pojemnika przed zapłonem.
  • Absorpcja i rozpraszanie ciepła: Lejek skutecznie absorbuje i rozprasza ciepło, odgradzając zewnętrzne źródła zapłonu (np. iskry od narzędzi elektrycznych, wyładowania elektrostatyczne, papierosy) od łatwopalnej zawartości pojemnika.
  • Ocynkowana blacha stalowa: Lejek wykonany jest z blachy stalowej o grubości 1 mm, co gwarantuje jego solidność i wytrzymałość.
  • Proszkowy lakier epoksydowy: Pokrycie lejka proszkowym lakierem epoksydowym zapewnia jego długotrwałość oraz odporność chemiczną.

Parametry techniczne

Atest FM Global, EPA, OSHA

Marka Justrite

Średnica (Ś) 273 mm

Pojemność 10 l

Długość (D) 813 mm

Rodzaj materiału Stal

Kolor Czerwony

Wysokość (W) 254 mm