0

Twój koszyk jest pusty.

Projektanci

Współpracuj z Topserw i projektuj nowoczesne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa pracy

Zapraszamy do współpracy projektantów instalacji oraz obiektów przemysłowych, gdzie występuje chemia. Dołączając do grona naszych partnerów biznesowych możesz liczyć na profesjonalne wparcie techniczne i merytoryczne.

Projektowanie obiektów i instalacji pod względem bezpieczeństwa to odpowiedzialna, a często i trudna praca. Wymaga nie tylko dobrej znajomości przepisów, ale także rozeznania w nowoczesnych rozwiązaniach zapewniających bezpieczeństwo osób znajdujących się na terenie obiektu. Dlatego, warto skorzystać ze wsparcia specjalistów, którzy są na bieżąco z najnowszymi technologiami zabezpieczającymi zdrowie i życie pracowników.

Współpracując z Topserw zyskasz pewność, że technologie i urządzenia, które uwzględnisz w swoich projektach będą spełniały obowiązujące normy bezpieczeństwa, zapewniając najwyższy poziom ochrony pracowników i innych osób przebywających na terenie obiektu.

Dlaczego warto współpracować z Topserw
1. Otrzymasz kompleksowe wsparcie techniczne i merytoryczne w zakresie zabezpieczenia miejsca pracy przed zagrożeniem ze strony substancji chemicznych.
2. Możesz zawsze liczyć na pomoc naszych specjalistów na każdym etapie projektowania i wdrażania projektu, od wyboru produktów i technologii, po montaż i szkolenie pracowników z ich obsługi.
3. Dowiesz się jakie urządzenia oraz technologie wybrać, aby zapewnić najwyższy poziom ochrony pracownikom w danych warunkach pracy.
4. Otrzymasz sprawdzone informacje na temat obowiązujących przepisów i norm bezpieczeństwa.
5. Będziesz mieć dostęp do rysunków technicznych naszych produktów, w formatach PDF, DWG, REWIT
6. Uzyskasz dostęp do specjalistycznych szkoleń, które podniosą Twoje kompetencje zawodowe w obszarze projektowania zabezpieczeń obiektów i instalacji przemysłowych.
7. Twoja praca projektanta rozwiązań bezpieczeństwa stanie się łatwiejsza i bardziej satysfakcjonująca.
Zdobywaj wiedzę na temat najnowszych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Oczomyjki i natryski bezpieczeństwa

Pierwsza linia ochrony w przypadku rozprysku lub rozlania substancji chemicznych. Służą do przemywania oczu lub ciała w przypadku bezpośredniego kontaktu skóry lub oczu z chemikaliami mogącymi stanowić zagrożenie dla zdrowia lub życia pracownika. W niektórych branżach są wymagane przepisami prawa. Poznaj rozwiązania spełniające wymagania norm międzynarodowych oraz spełniające najwyższe kryteria bezpieczeństwa.

Mieszacze i podgrzewacze

Doskonała alternatywa dla rozległych instalacji hydraulicznych. Zapewniają dostęp do ciepłej wody tam, gdzie tradycyjne instalacje z różnych powodów nie miały racji bytu. Te kompaktowe i łatwe do zamontowania urządzenia dają ogromne możliwości budowy instalacji ciepłej wody w miejscach o ograniczonej przestrzeni i utrudnionym dostępie.

Szafy ognioodporne

Ochrona zdrowia, mienia i środowiska. Służą do przechowywania materiałów i substancji niebezpiecznych. Najczęściej palnych i łatwopalnych, wybuchowych, żrących lub trujących. To dziś standard w każdej firmie, która odpowiedzialnie podchodzi do wymogów dotyczących bezpieczeństwa.

Magazyny chemiczne

Kompleksowe rozwiązania do składowania materiałów niebezpiecznych. Przy ich użyciu można składować substancje oraz mieszaniny niebezpieczne zgodnie z przepisami, bezpiecznie i wygodnie. Pomagają zarządom firm spełniać zobowiązania wynikające z przepisów odnośnie właściwego i pewnego przechowywania oraz składowania substancji potencjalnie niebezpiecznych.

Komory grzewcze

Element optymalizacji procesów produkcyjnych. W krótkim czasie pozwalają ogrzać dany surowiec do żądanej temperatury, co realnie wpływa na usprawnienie pracy w firmach produkcyjnych oraz przemysłowych. Posiadają wbudowane systemy ogrzewania i wentylacji, które pozwalają na równomierne rozprowadzanie temperatury, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Bariery przemysłowe

Skuteczna ochrona pracowników i mienia przed potencjalnymi niebezpieczeństwami w takich obszarach jak: hale produkcyjne i magazynowe, miejsca o obniżonej widoczności, na ciągach komunikacyjnych w firmach. Pozwalają zabezpieczyć przestrzenie oraz maszyny przed kolizjami i uszkodzeniami, a ludzi przed wypadkami.
Oczomyjki i natryski bezpieczeństwa
Mieszacze i podgrzewacze
Szafy ognioodporne
Magazyny chemiczne
Komory grzewcze
Bariery przemysłowe

Projektuj w oparciu
o najnowsze rozwiązania technologiczne

Rozwój technologiczny w obszarze produkcji wymaga coraz nowocześniejszych rozwiązań, zapewniających pełne bezpieczeństwo ludzi na terenie zakładu pracy. Ważne jest, aby wiedzieć, które urządzenia i technologie najlepiej sprawdzą się w danych warunkach pracy.

Dlatego, nasza firma organizuje cykliczne szkolenia, aby nasi partnerzy biznesowi byli na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa pracy i pracowników.

Oferujemy specjalistyczne szkolenia dotyczące:

 • Urządzeń awaryjnych tj. natrysków bezpieczeństwa oraz myjek do oczu i twarzy zgodnych z normą EN15154
 • Mieszacze termostatyczne oraz przepływowe podgrzewacze wody zgodne z zaleceniami normy EN15154
 • Kabin i zasobnikowych natrysków awaryjnych Szaf ognioodpornych zgodnych z normą EN14470.
 • Szaf zabezpieczających i ognioodpornych
 • Magazynów chemicznych także zgodnych z REI120
 • Wewnątrzzakładowego ruchu magazynowego (bariery elastyczne i ścieżki ruchu)

Czego dowiesz się w trakcie naszych szkoleń (przykładowe zagadnienia):

 • Jak zaprojektować i wyposażyć stanowisko pracy, gdzie jest kontakt z chemią, zgodnie z przepisami ochrony środowiska oraz BHP?
 • Jak prawidłowo dobrać i gdzie umieścić w projekcie urządzenia awaryjne zgodnie z normą EN15154?
 • W jaki sposób zaprojektować składowanie chemii: szafa ognioodporna czy mobilny kontener? I co mówią na ten temat przepisy?
 • Automatyczne bariery przeciwpożarowe - wymóg czy wybór?

Co zyskasz uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach Topserw:

 • Merytoryczną i praktyczną wiedzę na temat nowoczesnych produktów i technologii bezpieczeństwa pracy i pracowników.
 • Dostęp do rysunków AutoCad i Rewit.
 • Oszczędność czasu, gdyż ustalając miejsce i termin szkolenia uwzględnimy Twoją dostępność.
 • Pokaźny pakiet materiałów szkoleniowych.
 • Bezpłatne konsultacje ze specjalistami Topserw.

Specjalistyczne szkolenia prowadzą wysoce wykwalifikowani pracownicy Topserw, dla których urządzenia i technologie ochronne nie mają tajemnic. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!

Zapraszam do kontaktu!

Artur Małecki

Business Development Specialist

Tel. +48 734 188 877
a.malecki@topserw.com.pl

Zobacz pliki do pobrania

Jest to sekcja, która dostarczy Ci niezbędnych narzędzi do projektowania bezpiecznych miejsc pracy.

Masz pytania?
Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą