Infolinia: +48 22 771 04 56 E-mail: info@topserw.pl
0

Twój koszyk jest pusty.

Współpracuj z Topserw i projektuj nowoczesne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa pracy

Zapraszamy do współpracy projektantów instalacji oraz obiektów przemysłowych, gdzie występuje chemia.  Dołączając do grona naszych partnerów biznesowych możesz liczyć na profesjonalne wparcie techniczne i merytoryczne.

Projektowanie obiektów i instalacji pod względem bezpieczeństwa to odpowiedzialna, a często i trudna praca. Wymaga nie tylko dobrej znajomości przepisów, ale także rozeznania w nowoczesnych rozwiązaniach zapewniających bezpieczeństwo osób znajdujących się na terenie obiektu. Dlatego, warto skorzystać ze wsparcia specjalistów, którzy są na bieżąco z najnowszymi technologiami zabezpieczającymi zdrowie i życie pracowników.

Współpracując z Topserw zyskasz pewność, że technologie i urządzenia, które uwzględnisz w swoich projektach będą spełniały obowiązujące normy bezpieczeństwa, zapewniając najwyższy poziom ochrony pracowników i innych osób przebywających na terenie obiektu.

Dlaczego warto współpracować z Topserw

 1. Otrzymasz kompleksowe wsparcie techniczne i merytoryczne w zakresie zabezpieczenia miejsca pracy przed zagrożeniem ze strony substancji chemicznych.
 2. Możesz zawsze liczyć na pomoc naszych specjalistów na każdym etapie projektowania i wdrażania projektu, od wyboru produktów i technologii, po montaż i szkolenie pracowników z ich obsługi.
 3. Dowiesz się jakie urządzenia oraz technologie wybrać, aby zapewnić najwyższy poziom ochrony pracownikom w danych warunkach pracy.
 4. Otrzymasz sprawdzone informacje na temat obowiązujących przepisów i norm bezpieczeństwa.
 5. Będziesz mieć dostęp do rysunków technicznych naszych produktów,  w formatach PDF, DWG, REWIT
 6. Uzyskasz dostęp do specjalistycznych szkoleń, które podniosą Twoje kompetencje zawodowe w obszarze projektowania zabezpieczeń obiektów i instalacji przemysłowych.
 7. Twoja praca projektanta rozwiązań bezpieczeństwa stanie się łatwiejsza i bardziej satysfakcjonująca.

Zdobywaj wiedzę na temat najnowszych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Projektuj w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne
Rozwój technologiczny w obszarze produkcji wymaga coraz nowocześniejszych rozwiązań, zapewniających pełne bezpieczeństwo ludzi na terenie zakładu pracy.  Ważne jest, aby wiedzieć, które urządzenia i technologie najlepiej sprawdzą się w danych warunkach pracy.

Dlatego, nasza firma organizuje cykliczne szkolenia, aby nasi partnerzy biznesowi byli na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa pracy i pracowników.

Oferujemy specjalistyczne szkolenia dotyczące:


Czego dowiesz się w trakcie naszych szkoleń (przykładowe zagadnienia):

 • Jak zaprojektować i wyposażyć stanowisko pracy, gdzie jest kontakt z chemią, zgodnie z przepisami ochrony środowiska oraz BHP?
 • Jak prawidłowo dobrać i gdzie umieścić w projekcie urządzenia awaryjne zgodnie z normą EN15154?
 • W jaki sposób zaprojektować składowanie chemii: szafa ognioodporna czy mobilny kontener? I co mówią na ten temat przepisy?
 • Automatyczne bariery przeciwpożarowe - wymóg czy wybór?


Co zyskasz uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach Topserw:

 • Merytoryczną i praktyczną wiedzę na temat nowoczesnych produktów i technologii bezpieczeństwa pracy i pracowników.
 • Dostęp do rysunków AutoCad i Rewit.
 • Oszczędność czasu, gdyż ustalając miejsce i termin szkolenia uwzględnimy Twoją dostępność.
 • Pokaźny pakiet materiałów szkoleniowych.
 • Bezpłatne konsultacje ze specjalistami Topserw.

Specjalistyczne szkolenia prowadzą wysoce wykwalifikowani pracownicy Topserw, dla których urządzenia i technologie ochronne nie mają tajemnic. Przyjdź i przekonaj się sam!